Wakacyjne soboty pełne atrakcji w Galerii Północnej

zakupy w sklepach

Galeria Północna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i prezentuje program letnich aktywności w ramach nowego cyklu „Północne wakacje”. W każdą sobotę lipca i sierpnia odwiedzający centrum będą mogli wziąć udział w bezpłatnych zajęciach jogi, grze terenowej i koncertach na żywo.

W sezonie letnim ogród na dachu Północnej przyciąga wielu mieszkańców Białołęki, Bielan, Targówka oraz miejscowości położonych na północ od Warszawy. Odwiedzający chętnie korzystają z terenów zielonych, bogatej oferty rekreacyjnej oraz zaplanowanych atrakcji. W tym roku wypoczynek na świeżym powietrzu umilą klientom letnie aktywności, które zaplanowano na każdą sobotę lipca i sierpnia.

Wakacyjne soboty będą zaczynać się od porannej praktyki jogi

Zajęcia poprowadzą profesjonalni trenerzy z klubu fitness Zdrofit, dostosowując poziom do wszystkich uczestników.

„W Galerii Północnej cały czas mamy na uwadze potrzeby i oczekiwania klientów, dlatego regularnie uzupełniamy naszą ofertę rekreacyjną o nowe atrakcje, które jeszcze bardziej umilą czas spędzany na terenie centrum. Tym razem w sezonie letnim postawiliśmy na cykl aktywności na świeżym powietrzu. Wierzymy, że animacje zaplanowane w ogrodzie na dachu spotkają się z dużym zainteresowaniem osób odwiedzających galerię i sprawią, że wakacje w mieście będą wyjątkowo przyjemne”- powiedział Roman Bugajczyk, Dyrektor Galerii Północnej.

W sobotnie popołudnia najmłodsi mieszkańcy będą mogli wziąć udział w prowadzonej przez animatorów grze terenowej pt. „Co w trawie piszczy?”. Za udział w każdej grze uczestnicy będą otrzymywać naklejki. Na koniec cyklu dla tych z największą ich kolekcją czekają nagrody – zestawy klocków LEGO®, a nawet wyjazd do Energylandii dla całej rodziny.

W Północnej zaplanowano również koncerty na żywo w wykonaniu zespołu coverowego – Groove Cafe. W każdą sobotę klienci Północnej będą mogli odpocząć na zielonym tarasie, w pobliżu tężni solankowej, przy akompaniamencie muzyki filmowej, jazzu, a także kultowych utworów legendarnych zespołów i wokalistów, takich jak The Beatles, Michael Jackson, Rihanna czy Justin Timberlake.

Udział we wszystkich atrakcjach w ramach cyklu „Północne wakacje” jest bezpłatny.

Recommended Articles

Dodaj komentarz