Zamki Gerda. Czy faktycznie warto je kupować?

kłodki

Każdy właściciel nieruchomości zdaje sobie sprawę, jak ważnym zabezpieczeniem są odpowiednie zamki do drzwi. Dlatego, chcąc aby dobrze spełniały one swoją funkcję, należy dobrze je dobrać do potrzeb i zwracać uwagę na ich jakość. Najpopularniejszym producentem i rodzajem zabezpieczeń do drzwi są z pewnością zamki Gerda Wymiana zamków też nie jest trudna, co znacząco ułatwia wybór lepszych zabezpieczeń. Czy warto kupować zamki Gerda?

Zalety zamków Gerda

Zamki Gerda wymiana mają wiele zalet, które sprawia, że producent od lat jest chętnie wybierany i stawiany jako przykład niezmiennej jakości. Wybierając zamki Gerda mamy pewność, że będą one wykonane niezwykle starannie, a do ich stworzenia wykorzystano materiały najlepszych gatunków. To oczywiście znacząco wpływa na ich żywotność, bezawaryjne działanie i komfort użytkowania. Kolejną zaletą jest ogromny wybór wkładek i zamków, co sprawia, że każdy znajdzie produkt idealny dla siebie wśród zamków wpuszczanych, nawierzchniowych, kłódek i innych rodzajów zamknięć. Proste zamki wpuszczane odznaczają się wyższą jakością od ich zamienników, zapewniając wyższy poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo Gerda w swojej ofercie ma również zamki antywłamaniowe, które są dodatkowo wzmocnione i wykorzystują najnowsze technologie, dzięki czemu odznaczają się wysoką klasą antywłamaniową.

System jednego klucza

Na szczególną uwagę, zwłaszcza w przypadku firm i domków jednorodzinnych zasługuje system jednego klucza. To system, w którym wszystkie zamki wskazane przez właściciela otwiera się za pomocą jednego klucza. Do wyboru są wszystkie rodzaje zamków: wpuszczane, bębenkowe, kłódki itd. dzięki czemu klucz może otwierać drzwi główne, boczne, garaż, a nawet piwnicę, czy pomieszczenie gospodarcze. Takie rozwiązania znacząco zwiększa bezpieczeństwo i zmniejsza koszty eksploatacyjne. W przypadku zgubienia, czy kradzieży kluczy, nie trzeba wymieniać wszystkich zamków, wystarczy skontaktować się z producentem, a zamki są przekodowane i zostanie do nich dostarczony nowy klucz.

Zamki Gerda wymiana

Wymiana zamków Gerda nie jest trudna i przebiega dokładnie tak samo, jak w przypadku innych zamków. Wymianę można wykonać samodzielnie lub zlecić jej wykonanie ślusarzowi, który zrobi to szybko i przede wszystkim poprawnie, co pozytywnie wpływa na działanie zamków. Jak wymienić zamek?
• Zdemontuj szyld oraz klamkę
• Odkręć śruby mocujące zamek
• Podważ śrubokrętem zamek i ostrożnie go zdemontuj

Montaż nowego zamka przebiega dokładnie tak samo, tylko w odwrotnej kolejności. Montując nowy zamek, należy pamiętać, aby użyć do tego śrub dołączonych do zakupionego zestawu. To zapewni prawidłowe i bezawaryjne działanie zamka. Przed zakupem należy również dokładnie zmierzyć wymiary, gdyż zamki w drzwiach różnią się rozmiarami, a muszą być idealnie dopasowane do posiadanych drzwi.

Awaria zamków

W przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem zamków najlepiej od razu dzwonić po firmę ślusarską z https://www.pogotowie-zamkowe-katowice.pl . Specjalista sprawdzi mechanizm i jeśli będzie taka możliwość, to go naprawi, a jeśli nie to szybko wymieni zamek na nowy. Ślusarz pomoże również w przypadku braku możliwości otwarcia drzwi ze względu na utratę kluczy, zatrzaśnięcie kluczy w domu, czy zablokowanie zamków. W takim przypadku fachowiec przeprowadzi awaryjne otwieranie zamków, umożliwiając szybki i bezpieczny powrót do domu.

Recommended Articles

Dodaj komentarz