Z żappką się opłaca! Szukaj zielonych cenówek i korzystaj z wyjątkowych promocji

promocje w zabce

Sieć Żabka przygotowała nie lada gratkę dla użytkowników swojej aplikacji mobilnej. W ramach trwającej do 20 lipca br. akcji promocyjnej ok. 50 produktów dostępnych jest w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, przy zakupie min. dwóch produktów, klienci mogą skorzystać z rabatów sięgających nawet 70%. Artykuły objęte promocją można łatwo odnaleźć na sklepowych półkach – są oznaczone specjalnymi, zielonymi etykietami. Chcąc skorzystać z promocji, należy zeskanować żappkę podczas dokonywania płatności przy kasie.

Wśród produktów objętych promocją „Z żappką się opłaca!” znalazły się m.in. napoje: Coca-Cola, Sprite i Fanta 850 ml, piwo Heineken w puszce 0,5 l, wybrane rodzaje czekolady Milka 85-100 g oraz chipsów Crunchips 140 g, a także różne smaki deserów mleczno-ryżowych Riso Müller 200 g.

Żappka jest jedną z najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji mobilnych na polskim rynku – zgromadziła już ok. 6 mln użytkowników. Od końca maja 2019 r. aplikacja jest dostępna dla klientów i zyskuje nowe funkcjonalności. Oferuje użytkownikom specjalne promocje na wybrane produkty oraz dedykowaną ofertę tworzoną z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji. Aplikacja pozwala także na zbieranie w programie lojalnościowym tzw. żappsów, czyli punktów wymienialnych na nagrody.

Dzięki niej łatwo można także zlokalizować najbliższy sklep Żabka

Aplikacja mobilna sieci Żabka dostępna jest bezpłatnie w sklepach Google Play, Apple App Store i Huawei AppGallery. Wystarczy ją pobrać na swój smartfon, zarejestrować konto i cieszyć się z korzyści, jakie daje.

Recommended Articles

Dodaj komentarz