Wymiana wkładki czy całego zamka. Poznaj nasza opinię

wymiana zamka

Wymiana może być niezbędna, gdy zamek został uszkodzony, na przykład w wyniku próby włamania, wówczas wymiana samej wkładki niewiele pomoże, niezbędna wtedy jest wymiana całego zamka dla pewności i bezpieczeństwa, ale taka sytuacja taka zdarza się jednak rzadko. Dlatego większość osób mówiąc o “wymianie zamka” ma na myśli po prostu wymianę starych wkładek na nowsze – w tym przypadku najczęściej na wkładki bębenkowe. Nie warto zwlekać z wymianę zamków lub wkładek, gdy przestają pracować prawidłowo.

Montaż wkładki

Zdarza się, że w przypadku dierre wymiana zamka, dotyczy tylko nowej wkładki. Jednak zanim przystąpi się do działania, należy pamiętać, że nową wkładkę najlepiej kupić po demontażu starej. Najprościej jest zabrać ze sobą wkładkę i na jej podstawie kupić nową, dzięki czemu na pewno wybierze się odpowiedni rozmiar. Wymaga to obecności w domu innego domownika, jeśli nie możemy zostawić mieszkania pod czyjąś opieką, to wkładkę należy dokładnie zmierzyć (długość, szerokość) i z pomiarami udać się do sklepu. Trzeba bowiem pamiętać, że wkładki różnią się między sobą nie tylko ceną i jakością, ale również właśnie wymiarami. Jak wymienić wkładkę?

1. Uchyl drzwi i odkręć śrubę mocującą wkładkę.

2. Włóż klucz i przy jego pomocy wypchnij wkładkę.

3. Zamontuj nową wkładkę analogicznie do demontażu.

Gdy to zadanie przerośnie Twój czas i możliwości koniecznie skontaktuj się z profesjonalistami z https://www.pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl/ .

​Niezawodność zamków Dierre

Zamki Dierre są dobrze znane ze swojej niezawodności i trwałości. Ślusarze z Pogotowia Zamkowego błyskawicznie wymienią zamek w Twoich drzwiach, zapewniając Ci bezpieczną wymianę bez zwłoki. Dierre produkuje wysokiej jakości okucia od 1837 roku; jest to stara firma, która wyznaje jeszcze starsze wartości, takie jak ciężka praca i oddanie rzemiosłu. Produkty te można znaleźć w Internecie lub zapytać przedstawiciela Pogotowia Zamkowego o to, który rodzaj zamka jest najlepszy. Ślusarze z tej firmy naprawiają, instalują i otwierają systemy bezpieczeństwa. Są odpowiedzialni za zapewnienie klientom najlepszego możliwego rodzaju ochrony. W dzisiejszych czasach nie można nie doceniać znaczenia skutecznych zamków do drzwi, ponieważ zapewniają one pełne poczucie bezpieczeństwa.

Recommended Articles

Dodaj komentarz