Prolog Gas Station Simulator pobrało już 300 000 użytkowników!

gra symulacyjna

Wishlista Gas Station Simulator z portfolio produkcyjnego DRAGO entertainment – notowanego na NewConnect dewelopera gier, od dłuższego czasu buduje się dynamicznie. Na miesiąc przed premierą tytuł zbiera ponad 1000 zapisów dziennie. Jednocześnie prolog pt. Gas Station Simulator Early Days, pobrało do tej pory 300 000 użytkowników. Peak graczy rośnie w zadowalającym tempie, utrzymując się na dziennym poziomie 300 – 400 odbiorców. Podczas festiwalu Indie Cup streamerzy nominowali grę do nagrody najlepszej gry Indie.

– Niespełna miesiąc przed premierą, Gas Station Simulator znajduje się na wishlistach u ponad 100 000 graczy, co jest zadawalającym dla nas wynikiem. Prolog tytułu, który zaprezentowaliśmy 28 kwietnia, także cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Gas Station Simulator: Early Days do tej pory pobrało 300 000 użytkowników. Peak graczy w ostatnich dniach wynosi ok. 400 rozgrywających prolog w jednym czasie. To zasługa m.in. bardzo dobrego przyjęcia zarówno dema, jak i prologu naszego tytułu. Co ciekawe, przeprowadzone przez nas ankiety dot. dema i prologu GSS, również cieszą się ogromnym powodzeniem. Zebraliśmy łącznie prawie 26 000 odpowiedzi, co dało nam cenny feedback od graczy – mówi Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment.

Gas Station Simulator rozgrywa się w USA wzdłuż autostrady prowadzącej przez pustynię

Gra pozwala na rozbudowę i odnowę zniszczonej stacji benzynowej. Użytkownik zajmuje się renowacją i zagospodarowaniem samego budynku stacji, dojazdu do niej, ale i terenu wokół. Gracz ma za zadanie wyposażyć stację paliw w niezbędne urządzenia, wprowadzić sprzedaż podstawowych towarów potrzebnych kierowcom oraz kontynuować rozbudowę biznesu o dalsze usługi i towary zwiększające zyski i atrakcyjność unikalnej stacji benzynowej. Ponadto w grze można odkryć wiele urozmaiceń w postaci mini-gier oraz zabawnych wątków.

– Gas Station Simulator jest mocno wyczekiwane przez graczy. Obecnie jesteśmy na ostatniej prostej developmentu, w testach wspiera nas dział QA spółki Movie Games, która jest współwydawcą tytułu.  Bazujemy też na wspomnianym już wcześniej feedbacku graczy, aby osiągnąć jak najlepszy efekt finalny. Chcemy, aby nasza rozgrywka spełniała oczekiwania możliwie najszerszego grona graczy. Wiążemy duże oczekiwania z nadchodzącą premierą i liczymy na wysoki wynik sprzedaży. – mówi Joanna Tynor.

Docelowo tytuł dostępny będzie w co najmniej 10 wersjach językowych, przewidziane są także wersje konsolowe projektu. Globalna premiera Gas Station Simulator  w wersji na PC zaplanowana jest na 15 wrześnie br. Na rynku chińskim produkcję wspierać będzie Heart Beat Interactive Entertainment.

Obecnie DRAGO entertainment pracuje nad kilkoma innych autorskimi projektami, w tym Winter Survival Simulator oraz 2. częścią do Treasure Hunter Simulator. Sequel będzie wzbogacony o rozbudowany system fabularny i elementy RPG, a główny bohater zyska nowe umiejętności.

Recommended Articles

Dodaj komentarz